Mavi Tur (Türsab Belge No:12567 – Akkoyunlu Turizm); 1993 yılında kurulmuş olup T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türsab ve  T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı D2 Yetki Belgesine sahip Mardin’deki ilk turizm şirketi ve seyahat acentasıdır. Turizm sektöründe profesyonel ekibiyle , yüksek standartlı , kaliteli hizmet vererek , uluslararası normlara uygun , yenilikçi ve kültürel değerlere bağlı , daima gelişme ve ilerleme çabasındadır.
Mardin’de tur şirketi denince akla ilk gelen firma olan Mavi Tur, Mardin ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde hizmet vermektedir.
    

 

 

 

 

 

 

Mardin Şehir Turu

Gap turu , Dara Turu

Midyat Turu , Hasankeyf Turu

Mardin Otobüs Kiralama

Mardin Midibüs Kiralama

Mardin Minibüs Kiralama

Mardin Araç Kiralama

Mardin Havaalanı Transfer

Mardin Havalimanı Transfer

Mardin VİP Transfer

Mardin Personel Taşımacılığı

Mardin D2 Yetki Belgesi

Mardin Seyahat Acentaları

Mardin Transfer

Mardin Türsab

Mardin Yerel Tur

Mardin Turu

Mardin Seyahat Acentası

Diyarbakır Havalimanı transfer,Şanlıurfa Havalimanı transfer

Diyarbakır şehir turu, Diyarbakır Sur Turu, Diyarbakır Otobüs Kiralama, Diyarbakır Midibüs Kiralama, Diyarbakır Minibüs Kiralama, Diyarbakır Araç Kiralama, Diyarbakır Havaalanı transfer, Diyarbakır vip transfer, Diyarbakır D2 Yetki Belgesi
Şanlıurfa şehir turu, Şanlıurfa turu, Balıklıgöl turu, Göbeklitepe turu, Şanlıurfa Otobüs Kiralama, Şanlıurfa Midibüs Kiralama, Şanlıurfa Minibüs kiralama, Şanlıurfa araç kiralama, Şanlıurfa Havaalanı transfer, Şanlıurfa D2 Yetki Belgesi.