Mavi Tur (Türsab Belge No:12567 – Akkoyunlu Turizm); 1993 yılında kurulmuş olup T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türsab ve  T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı D2 Yetki Belgesine sahip Mardin’deki ilk turizm şirketi ve seyahat acentasıdır. Turizm sektöründe profesyonel ekibiyle , yüksek standartlı , kaliteli hizmet vererek , uluslararası normlara uygun , yenilikçi ve kültürel değerlere bağlı , daima gelişme ve ilerleme çabasındadır.
Mardin’de tur şirketi denince akla ilk gelen firma olan Mavi Tur, Mardin ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde hizmet vermektedir.

 

Mardin Şehir Turu
Gap turu , Dara Turu
Midyat Turu , Hasankeyf Turu
Mardin Otobüs Kiralama
Mardin Midibüs Kiralama
Mardin Minibüs Kiralama
Mardin Araç Kiralama
Mardin Havaalanı Transfer
Mardin Havalimanı Transfer
Mardin VİP Transfer
Mardin Personel Taşımacılığı
Mardin D2 Yetki Belgesi
Mardin Seyahat Acentaları
Mardin Transfer
Mardin Türsab
Mardin Yerel Tur
Mardin Turu
Mardin Seyahat Acentası
Diyarbakır Havalimanı transfer,Şanlıurfa Havalimanı transfer
Diyarbakır şehir turu, Diyarbakır Sur Turu, Diyarbakır Otobüs Kiralama, Diyarbakır Midibüs Kiralama, Diyarbakır Minibüs Kiralama, Diyarbakır Araç Kiralama, Diyarbakır Havaalanı transfer, Diyarbakır vip transfer, Diyarbakır D2 Yetki Belgesi
Şanlıurfa şehir turu, Şanlıurfa turu, Balıklıgöl turu, Göbeklitepe turu, Şanlıurfa Otobüs Kiralama, Şanlıurfa Midibüs Kiralama, Şanlıurfa Minibüs kiralama, Şanlıurfa araç kiralama, Şanlıurfa Havaalanı transfer, Şanlıurfa D2 Yetki Belgesi.