Ücretlendirme
Yetişkin Fiyat TL
Öğrenci (12 - 24) TL
Çocuk (3 - 12) TL
Bebek (0 - 2) TL
Rezervasyon Yap

Mardin Çıkışlı Karadeniz Turu

20 – 23 TEMMUZ 2021 BAYRAMDA MARDİN ÇIKIŞLI KARADENİZ TURU – 2 GECE 3 GÜN

1.GÜN / Akşam saat 20:30 Mardian Mall Avm önünden siz kıymetli misafirlerimizi aldıktan sonra Diyarbakır – Erzurum yol güzergahını takip ederek ve yolda gerekli molalarımızı alarak Artvin Şavşat’a ulaşıyoruz.

2.GÜN / Artvin, Şavşat Karagöl –  Şavşat’ta kahvaltıyla güne başlıyoruz.Ardından  Karagöl’e ulaşıyoruz.Karagöl’de doğa yürüyüşü ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında  Tibet Kilisesi , Yavuzköy Seyir Terası ve Efkar Tepesini gezdikten sonra Of’a doğru yola çıkıyoruz.Otele giriş.(Akşam yemeği otelde.) (Of Uzungöl Otel)

3.GÜN / Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Palovit Şelalesi-Pokut Yaylası – Otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle  Kaçkar Dağları Milli Parkı’na gitmek üzere Çamlıhemşin sonrasında Ayder yaylasına varıyoruz. Ayder Yaylasında doğa yürüyüşü ve serbest zaman sonrası, Palovit Şelalesi,Şimşir Ormanı ve Pokut yaylasını görmek üzere minibüslere binip hareket ediyoruz. Belirlenen saatte otobüsümüz ile otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(Of Uzungöl Otel )

4.GÜN / Çayeli, Rize, Sürmene, Uzungöl, Trabzon – Gezimizin son gününde otelde alınan kahvaltı sonrası Özçay çay fabrikasını ziyaret edip güzel Karadeniz çayını yerinde yudumluyoruz.Dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yaptıktan sonra Uzungöl’e doğru hareket ediyoruz. Solaklı Vadisi’ne sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) geçerek Uzungöl’e (Saraho) varıyoruz .Uzungöl’ de serbest zaman veriyoruz.Misafirler ile buluşma sonrası Mardin’e hareket ediyoruz.

Genel Şartlar

Tur Bedeli, yeterli katılım sağlanmaması sebebiyle iptallerde müşteriye iade edilecektir.

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.

———————————————————————————————–

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Konaklama , sabah kahvaltısı ve  akşam yemeği, D2 Yetki Belgeli Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri,ikramlar.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğlen yemekleri
Tüm öğünlerdeki ekstra alınan içecekler
Tüm özel harcamalar
Gece turları
Müze Kart
Müze – Ören Yeri Girişleri

Önemli Notlar

COVID-19 Kapsamında bütün önlemler ve kurallar uygulanacaktır.

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi süresi  4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda Mavi Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Çocuk indirimleri  yetişkin yanında uygulanır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Notlar

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Mavi Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Mavi Tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

NOT: Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda yada bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Mavi Tur ya da Mavi Tur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Öğle yemekleri serbest olarak alınmaktadır. Tur programında belirtilen restoranlar rehberimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restorantlar belirlemektedirler.Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.
Otokar,Neoplan, Mercedes  koltuklandırma, ABS, ASR, klima,buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, rehber anonsu için ses sistemi, CD  oynatıcı bulunmak zorundadır.