Ücretlendirme
Fiyat ? TL
Rezervasyon Yap

Mardin Çıkışlı Karadeniz Turu

 MARDİN ÇIKIŞLI KARADENİZ TURU – 2 GECE 3 GÜN     (Gezi süresi  4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür.)

1.GÜN / Akşam saat 20:30 Mardian Mall Avm önünden siz kıymetli misafirlerimizi aldıktan sonra Diyarbakır – Erzurum yol güzergahını takip ederek ve yolda gerekli molalarımızı alarak sabah Rize’ye ulaşıyoruz.

2.GÜN / Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Palovit Şelalesi-Pokut Yaylası

Kahvaltı sonrası ,  Kaçkar Dağları Milli Parkı’na gitmek üzere Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz, sonrasında Ayder yaylasına varıyoruz. Ayder Yaylasında doğa yürüyüşü ve serbest zaman sonrası, Palovit Şelalesi,Şimşir Ormanı ve Pokut yaylasını görmek üzere minibüslere binip hareket ediyoruz. Belirlenen saatte otobüsümüz ile otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN / Çayeli, Rize, Sürmene, Uzungöl, Trabzon – Otelde alınan kahvaltı sonrası Özçay çay fabrikasını ziyaret edip güzel Karadeniz çayını yerinde yudumluyoruz.Dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yaptıktan sonra Uzungöl’e doğru hareket ediyoruz. Solaklı Vadisi’ne sapıyoruz. Çaykara’dan  geçerek Uzungöl’e (Saraho) varıyoruz .Uzungöl’ de serbest zaman veriyoruz.Misafirler ile buluşma sonrası Mardin’e hareket ediyoruz.

4.GÜN / Artvin – Batum – Otelde alınan kahvaltı sonrası Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. Batum’a geçiş sağlayıp , Batum’da serbest zaman veriyoruz. Batum gezisi bitimi sınır kapısından giriş yaparak Mardin’e yol alıyoruz.

 

 

Genel Şartlar

Tur Bedeli, yeterli katılım sağlanmaması sebebiyle iptallerde müşteriye iade edilecektir.

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.

———————————————————————————————–

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Konaklama

Kokartlı Rehber

Sabah kahvaltısı ve  akşam yemeği

D2 Yetki Belgeli Lüks otobüsler ile ulaşım

Çevre gezileri

ikramlar.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğlen yemekleri

Tüm öğünlerdeki ekstra alınan içecekler

Tüm özel harcamalar

Gece turları

Müze Kart

Müze – Ören Yeri Girişleri

Yurtdışı harç pulu ve pasaport masrafları

Önemli Notlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi süresi  4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu  önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda Mavi Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Çocuk indirimleri  yetişkin yanında uygulanır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Notlar

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Mavi Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Mavi Tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

NOT: Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda yada bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Mavi Tur ya da Mavi Tur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Öğle yemekleri serbest olarak alınmaktadır. Tur programında belirtilen restoranlar rehberimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restorantlar belirlemektedirler.Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.
Otokar,Neoplan, Mercedes  koltuklandırma, ABS, ASR, klima,buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, rehber anonsu için ses sistemi, CD  oynatıcı bulunmak zorundadır.